0 Icon_fb_shadow

Bio marjánka

C1a854b08aa2bfadfe97c5aa609b29ab33a1c1ab

Evropská biocertifikace dosud na svém seznamu nemá legální konopí ke kouření.
foto: Skreened

Podívejte se na další fotografie4.03.2018 14:54

Žádejte biotrávu, buďte šťastnější, zdravější a v rauši!
 

V holandsku platí od července roku 2008 zákon, podle kterého se sice nesmí kouřit tabák v restauracích, ale jointy se v coffee šopech nadále rolují, ovšem bez tabáku. Podle americké stránky StopTheDrugWar.com mohl zákaz kouření marihuany s tabákem v holandských coffee šopech znamenat zlepšení kvality kouřené marihuany.

Odborníci na trávu si myslí, že její mixování s tabákem se stalo populárním částečně kvůli špatné hořlavosti běžně dostupné marihuany. Běžně dostupné konopí, pěstované pro komerční účely, obsahuje hojné množství umělých hnojiv a „chemický“ špek pak bez tabáku špatně hoří.
 
Přeorientují se kuřáci v Holandsku na bio konopí? Máte-li někdo zkušenosti s kouřením konopí v holandských coffee šopech, podělte se. Stala se opravdu populární bio tráva?


Kuřte bio konopí, je zdravější

Bio konopí podle dlouholetých huličů víc voní, je jemnější pro plíce a způsobuje příjemnější stav extáze.
 
Většina pěstitelů marihuany kašle na to, co se dostane do kytek během jejich růstu. Lejou na ně tuny umělých chemických hnojiv, pesticidů a fungicidů. Zajímá je především výnos a profit, ne chuť nebo zdraví. Žádejte proto kvalitu, ne materiál, po kterém máte pocit, že byste ho raději nikdy nekouřili. Neplaťte za chemky.

Nevím jak je to u nás, ale v holandsku budete hledat čisté, sladce chutnající kuřivo trochu obtížněji. Některé coffee šopy se pyšní tím, že mají alespoň malý výběr bio marihuany. Některé tvrdí, že v jejich nabídce je tráva bez pesticidů (o ostatních chemikáliích - fertilizers a fungicidech raději mlčí).
Ani materiál pod názvem „bio“ v holandsku neznamená, že splňuje klasické požadavky pro toto označení, ale jen fakt, že byl pěstován v hlíně. Holandské označení je správně „biologisch“. Takže abychom se dostali k biotrávě v našem pojetí, musíme v coffeeshopech žádat "organically grown cannabis" [organikly groun kanabis – pozn. pro nemluvící anglicky] a oni už budou vědět, co máte na mysli.

Ale! Ani to vám nezaručí, že to, co pěstitelé do svých rostlinek přidávají je opravdu organické. Nezbývá než zakřičet: Huliči všech zemí, spojte se a žádejte bio!

Evropská biocertifikace dosud na svém seznamu nemá legální konopí ke kouření.
 Autor: Jan Davač | Počet přečtení: 37930 komentáře


Pro vložení komentáře se přihlaš nebo zaregistruj.