0 Icon_fb_shadow

Bio pěstitel Cannafestu 2011

5cf91a0230e900378b9c1e55c2e77279662dbb50

Bio pěstitel Cannafestu 2011
foto: Bio.cz

Podívejte se na další fotografie5.12.2011 23:13

Mezi vystavovateli letošního druhého ročníku Cannafestu 2011 jsme hledali a ocenili ty, kteří se pěstování věnují skutečně s láskou k životu a respektem ke zdraví lidí i prostředí. Dnes představujeme našeho favorita.

 

ABSOLUTNÍM VÍTĚZEM ANKETY BIO.CZ SE STAL

Karel Šťastný


Za heroické výkony při pěstování, sklízení a zpracování konopí od semínka k báječným mastem Trompetol a kosmetice Cannabios, a to vše v režimu ekologického zemědělství.

 

Hlavní složkou a základem pro výrobu je směs panenského olivového oleje, za studena lisovaného konopného oleje a jedinečného extraktu z rostliny konopí. Unikátní složení zajišťuje obsah veškerých léčivých látek, včetně komplexu kanabinolů - zejména protizánětlivý kanabidiol (CBD).


Účinné látky z konopí jsou získávány z legálně pěstovaných odrůd. Cannabios je přírodní kosmetika s certifikátem CPK BIO, neobsahuje barviva, konzervanty, parfémy ani peg-chemikálie, suroviny ze zvířat, není testována na zvířatech.


✿  Konopí patří mezi rostliny, jejichž pěstování a šíření má velký význam pro ozdravení planety. Tato rychle rostoucí oblíbená "kytka" spotřebovává značné množství CO₂ a je velice nenáročná na pěstování, není potřeba ji uměle hnojit ani ošetřovat pesticidy. Vlastnosti produktů z konopí jsou jedinečné jak pro technické využití ve stavebnictví a v textilním průmyslu, tak v kosmetice nebo v lékařství.Autor: Adéla Kubíčková | Počet přečtení: 61530 komentáře


Pro vložení komentáře se přihlaš nebo zaregistruj.