0 Icon_fb_shadow

Puma goes Fair Trade

Fb4ae84ee6b2674f6bfc1f107dfd5c900b2e23bb

“Wilderness” nová kolekce Pumy z bio bavlny
foto: Puma

Podívejte se na další fotografie4.07.2012 00:28

Tři velké sportovní značky mají sice velké máslo na hlavě, pokud jde o podmínky pro lidi, kteří jejich zboží vyrábějí. Puma se však už několik let snaží zahrnovat do svých kolekcí ekologičtější postupy a na trh právě přichází pánská Fair Trade kolekce z bio bavlny!

Je mi sice milejší a srdci bližší originální a místní produkce z dílen Fléru, Bio.cz, Dawandy, Etsy a podobně, ale u vekých značek celkem oceňuji snahu zahrnovat do svého portfolia bio a Fair Trade materiály. Kolekce Puma v tomto ohledu letos rozhodně stojí za pozornost.

Pánové, kteří upřednostňují klasiku, si mohou vybrat z několika velmi slušivých modelů košil nebo triček. U baťohu si ale Puma mohla dát trochu víc záležet.

Jak se vám kolekce líbí?


Nová kolekce Wilderness z dílny značy Puma
 

Více než 80% materiálů použitých v kolekci Wilderness pochází z ekologického zemědělství.
 

 

PVC Free boty z kolekce Wilderness

 

 

 

 

 

 

Dva roky stará kampaň, kdy Puma snižovala svou produkci CO2 pomocí chytřejšího balení svých bot:
 

 

Zajímavý pokus Pumy přinést na trh první outdoorový mobil se solárním panelem, který bohužel ztroskotal na špatném provedení francouzkých všeumělů ze společnosti Sagem Wireless. Bio.cz mobil mělo možnost testovat a účinnost solárního panelu byla sice velice nízká, ale oceňili jsme investici do tohoto zařízení.
 Autor: Marýna Fleischmann | Počet přečtení: 31710 komentáře


Pro vložení komentáře se přihlaš nebo zaregistruj.