0 Icon_fb_shadow

Vítězné produkty ze světového veletrhu BioFach

Norimberský bio proces
foto: BioFach

74e27dfc2601ce0c2a3ff7e42b920e3bd888f0fb Podívejte se na další fotografie28.02.2011 19:36

Do německého Norimberku se pravidelně v únoru sjíždějí hyperaktivní zemědělci, kterým nestačí jen obyčejné výkyvy počasí.
 

Pouštějí se i do dlouholetých certifikačních dobrodružství a jednou za rok si zasoutěží na největší světové přehlídce bio, eko a fair trade produktů BioFach. Přehled vítězů a inspiraci pro nové trendy na českém trhu vám právě představujeme.
 

Bio kofolaKyselá now Orange Cola je bio nealkoholický drink kombinující intenzivní chuť koly s příchutí pomeranče a náznakem citronu. Kofola by si mohla s vlastní bio řadou pospíšit, jinak jí rychle na trhu vyroste konkurence :)
výrobce: Neumarkter Lammsbräu
 


Guerrilla BombyProdukt, kterému dáváme na českém ekotrhu velkou šanci. Semínkové bomby připomínají krmení pro andulky, ze kterého občas také vyrostou pěkné kytky. Stačí je svrhnout na jakékoli neudržované místo s trochou potenciálu pro růst, a pak už nechat pracovat matku přírodu. Vhodné pro Guerilla Gardening.
výrobce: ARIES Umweltprodukten

 

Honey řada
 


Rakouská řada čtyř designových sklenic s "nejlepším medem na světě", tak to alespoň letos vidí návštěvníci BioFachu. My samozřejmě dobře víme, že nejlepší med mají Pošumavské včeličky a Honey People.
výrobce: HONIGMAYR

 

Indická zmrzlinaKategorii polotovarů jednoznačně převálcovalo mražené indické jehněčí a kuřecí kari. Dobrá zpráva pro české manažerky, které nemají čas na sebe, ani na své děti, natož na své partnery.  Návod k použití: ohřát a zamíchat. 
výrobce: Biopolar

Další vítěze letošního ročníku BioFach ve všech kategoriích najdete na stránkách veletrhu.Autor: Adéla Kubíčková | Počet přečtení: 27320 komentáře


Pro vložení komentáře se přihlaš nebo zaregistruj.